Online Fiyat Al
Lütfen Çevirisi Yapılacak Metni Giriniz: 1024 Karakter hakkınız kaldı.Arapça Türkçe Çeviri | Türkçe Arapça Çeviri
Arapça Çeviri

Arapça Çeviri Hakkında

Safiye TINGIR Çeviri Hizmetleri alanlarında uzman (genellikle uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan Arap Ülkeleri Kökenli Türk Vatandaşları) Arapça tercümanlarıyla Arapça Çeviri Hizmeti vermektedir. Buda şu anlama gelmektedir; çevirisini yaptıracağınız evrak ana dili Arapça olan bir tercüman tarafından çevrilecektir. Biz Arapça Çevirinin yanı sıra Almanca, Fransızca, İngilizce, Rusça, Çince, İspanyolca, İtalyanca, İbranice, Japonca ve birçok dilde hizmet vermekteyiz

Arapça Çeviri projeleriniz için özel terminolojinizi bize gönderirseniz tercümanlarımız o terminoloji üzerinden devam edecektir aksi takdirde tercümanlarımız sizin işinizle alakalı terminolojiyi bulup kullanacaktır. Arapça Çeviri Projeleriniz için lütfen bizden fiyat alınız;

Fiyat Al

Anadili Arapça olan Tercümanlarımızla Arapça Türkçe ve Türkçe Arapça dil çiftinde en çok aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Arapça Hukuki Çeviri
Arapça Web sitesi Çevirileri
Arapça Teknik Çeviri
Arapça Pazarlama Çevirileri

Eğer kaliteli ve zamanında çeviri ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Arapça

Dünyada şu an 22 Arap Ülkesi vardır. Arapça bütün bu ülkelerin resmi dilidir.Dünyada yaklaşık 1 milyar kişiyi ilgilendiren bir dildir. Arapça Birleşmiş Milletlerde 6. Dil olarak kabul edilmektedir.

Arapçanın konuşulduğu ülkeler ;

Ortadoğu,Kuzey Afrika, ve diğer Müslüman ülkelerde.

Cezayir,
Bahreyn,
Çad,
Dijibutu,
Mısır ,Irak,
İsrail,
Ürdün,
Kuveyt,
Lübnan,
Libya,
Fas,
Umman,
Filistin ve Gazze, Katar,Somali, Sudan, Suriye,Tanzanya, Tunus,Birleşik Arap Emirlikleri ve Yemen. Türkiye’de ve İran’da Arap azınlıklar tarafından kullanılmaktadır.

Arapça, Hami-Sami Dil Ailesi’nin Sami koluna mensup bir dildir.
Arap dili alfabesi 28 harften oluşur. Bu harfleri oluşturan temel şekil sayısı ise 17’dir. Arap yazısı sağdan sola doğru akış sergiler. Harflerin tamamı sessizdir(:sâmit). Harflerin seslenmesini sağlayan işaretler (dini metinler ve şiirler dışında pek kullanılmazlar) hareke ismini alırlar. Arap harfleri kelimeninin başında ortasında ve sonunda bulunmalarına göre kısmi değişiklikler gösterirler.


Online Tercumanlık