Online Fiyat Al
Lütfen Çevirisi Yapılacak Metni Giriniz: 1024 Karakter hakkınız kaldı.İspanyolca Türkçe Çeviri | Türkçe İspanyolca Çeviri
İspanyolca Çeviri

İspanyolca Çeviri Hakkında

Dünyada yaklaşık 610 milyon insanın ilk ve ikinci dili olan ve yine dünyada en fazla konuşulan ikinci lisan olan İspanyolca firmalar seviyesinde İspanyolca konuşulan pazarlara girmek için en önemli anahtar anlamına gelmektedir. Dünyada 33’ten fazla ülkede bu dil konuşulmaktadır. 106 milyon nüfusu ile ilk Meksika göze çarparken asıl dili İngilizce olan ABD’de 40 milyondan fazla hispanik kökenli İspanyolca konuşan devasa bir nüfus vardır. Ayrıca 45 milyon nüfusu ile İspanyolcanın anayurdu olan İspanya’yı unutmamak gerekir.

İspanyolca matematiksel yapısıyla Türkçeye benzemektedir. Sıfat ve zarfların kısaltma amaçlı cümle sonuna eklenmesi tüm zamanlar için ayrı çekim şekli ve dilek kiplerinin kullanılması dili bir hayli zor hale getirmektedir. Ayrıca hemen hemen bütün fiiller tüm zamanlar için düzensizdir. Diğer dillerde olmayan ve sadece bu dilde bulunan bir özellik ise ters soru işareti ve ters ünlem işaretidir. İspanyolcada evet/hayır ile yanıt verilebilecek soru cümleleri ile ve soru olmayan cümlelerin yapısı aynı olduğu için bir metni okurken vurgulamayı kolaylaştırmak için bu işaretler kullanılmaktadır.

Hem çok konuşulan hem de kullanımı zor olan bir dilde verilen tercüme hizmetlerinin değeri bir kat daha artmaktadır. Bu noktada kalite çok önemli olurken yine de bu hizmetin uygun fiyatlarla verilmesi zorunludur. Biz Safiye Tıngır Tercümanlık ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketi olarak kaliteli ve hatasız çevirileri uygun fiyatlara vermekteyiz. Siz kaliteli çevirilerin keyfini sürerken aynı zamanda değerli çevirmenlerimizde hakkettikleri karşılıkları elde ederler. Bizim hizmetlerimizin büyük çoğunluğu freelance temelde yapılmaktadır. Yani çevirinin olması için illaki taş ve tuğladan bir bina gerekmemektedir. Çevirmenlerimiz kendi evlerinden çalışırlar; böylece sizde en kaliteli çeviri hizmetlerini en uygun fiyata elde edebilmenin keyfini sürersiniz.

ispanyolca çeviri Fiyat Al

En önemli özelliklerimizden biri özel olarak seçilmiş hem kendi dilini hem de çeviri yaptığı dili çok iyi bilen uzman çevirmenleri çeviri işlerimiz için seçmemizdir. Böylece hatasız, değerli, yayımlanmaya hazır metinleri maliyetlerinin çok altına elde edebilirsiniz. Şunu net bir şekilde söyleyebiliriz: Kalitemizle yarışılamaz!

Teknik içeriğinizin güvenli ellerde olduğunu lütfen unutmayın. Biz otomotiv, tıp, pazarlama, mühendislik, bilgisayar, telekomünikasyon, hukuk, finans ve daha bir çok alanda uzman İspanyolca çevirmenlere sahibiz. Eğer özel teknik çeviri projeniz bulunuyorsa sizin istediğiniz alanda uzman bir çevirmenimiz mutlaka vardır.

Biz Safiye Tıngır Tercümanlık ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketi olarak sektördeki en rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitedeki çevirileri size sunmayı kendimize misyon seçtik. Her çevirimizin arkasında duruyoruz ve size yüzde 100 kalite garantisi veriyoruz. Eğer verilen hizmetten memnun değilseniz sizinle ve ekibinizle beraber sizin onayınız alınana kadar zamana bakmadan çalışıyoruz. Bu sektörün en önde gelen çeviri servislerinden biri olarak misyonumuz ve müşterilerimize verdiğimiz bir taahhüttür.

Sizde metinlerinizi kaliteli, hızlı ve rekabetçi fiyatlarla İspanyolcadan Türkçeye ve/veya Türkçeden İspanyolcaya çevirmek istiyorsanız bizi aramanız veya fiyat-al bölümünden ücretsiz olarak dökümanlarınızı bize iletmeniz yeterlidir


Online Tercumanlık